
влевовправо
Чорна світлодіодна люстра з пультом, диммером, підсвіткою, 90W
- В наявності
- Код: 8135/6+3G 3col dim
3 510 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця чорна світлодіодна люстра — це витвір сучасного дизайну, що гармонійно поєднує естетику і функціональність. Її основний акцент — шість стильних круглих плафонів, які мають м′яке сяйво, підкреслене витонченими декоративними елементами, що нагадують гілки з прозорими краплинами. Така конструкція створює ілюзію легкості та природної краси, додаючи приміщенню атмосферу затишку та елегантності. Чорний колір корпусу додає люстрі нотку стриманої розкоші, що робить її ідеальною для сучасного інтер′ру.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.58 kg |
| Висота | 120 mm |
| Габарити паковання | 42x42x12 |
| Діаметр основи | 390 mm |
| Довжина монтажної планки | 240 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Призначення | Для офісу |
| Загальна потужність | 140 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.021 м3 |
| Обладнання | світлодіодна підсвітка |
| Світловий потік | 7700 lm |
| Стиль виготовлення | Сучасний |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | гальваніка |
| Тип керування | настінний вимикач |
| Колірна температура | 6500 K |
| Ширина (Діаметр) | 640 mm |
| Ширина монтажної планки | 240 mm |
- Ціна: 3 510 ₴


