
влевовправо
Люстра LED Diasha Petal чорна 185Вт 9 плафонів
- В наявності
- Код: 8148/6+3G 3col dim
4 160 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стельова LED люстра Diasha Petal у чорному кольорі — це сучасний світильник з дев′ятьма плафонами у формі пелюсток, який поєднує яскраве основне світло та декоративну кольорову підсвітку. Модель передбачає керування з пульта, димування та зміну колірної температури з теплого на холодний білий для комфортного освітлення протягом дня. Завдяки потужності до 185 Вт, світильник зазвичай підходить для приміщень орієнтовно до 31 м² — наприклад, вітальні, спальні чи простора кухня-студія.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.55 kg |
| Висота | 120 mm |
| Габарити паковання | 52x52x12 |
| Діаметр основи | 500 mm |
| Довжина монтажної планки | 200 mm |
| Довжина основи | 410 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Призначення | Для ванної |
| Загальна потужність | 185 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.032 м3 |
| Обладнання | пульт |
| Світловий потік | 10175 lm |
| Стиль виготовлення | Сучасний |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | гальваніка |
| Тип керування | пульт |
| Колірна температура | 6500 K |
| Ширина (Діаметр) | 800 mm |
| Ширина основи | 410 mm |
- Ціна: 4 160 ₴


