
влевовправо
Стельова світлодіодна люстра з пультом, підсвічуваням, 75W, золото
- В наявності
- Код: A8180/4G 3col dim
2 040 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стельова світлодіодна люстра від ТМ "Діаша" є вишуканим поєднанням сучасної технології та дизайнерської майстерності. Зі своїм 75W світлодіодним освітленням та трьома налаштовуваними кольоровими температурами (6000K, 4100K, 3200K), ця люстра пропонує варіативність та адаптивність, які відповідають різним вимогам освітлення.
Люстра лед обладнана сучасним електронним димером та пультом управління, що дозволяє з легкістю регулювати яскравість та колірну температуру. Це забезпечує повний контроль над атмосферою в приміщенні, від інтенсивного освітлення для робочого часу до м'якого світла, яке створює спокійну атмосферу для відпочинку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.8 kg |
| Висота | 130 mm |
| Висота паковання | 110 mm |
| Габарити паковання | 27x27x11 |
| Глибина паковання | 270 mm |
| Довжина: | 610 mm |
| Довжина монтажної планки | 160 mm |
| Довжина основи | 240 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість коробок | 1 |
| Загальна потужність | 75 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.008 м3 |
| Обладнання | пульт |
| Світловий потік | 4125 lm |
| Стиль виготовлення | Сучасний |
| Тип кріплення | на планку |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип паковання | коробка |
| Колірна температура | 3200 K |
| Ширина (Діаметр) | 380 mm |
| Ширина основи | 240 mm |
| Ширина паковання | 270 mm |
- Ціна: 2 040 ₴


