
влевовправо
Тонкий керований блок живлення 24В, 24Вт, 1А
- В наявності
- Код: PPF-SY-24v-24w
306 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тонкий керований блок живлення PPF-SY-24V-24W від ТМ "Diasha" для LED стрічки.
Коли у вашому проекті освітлення важлива компактність, безпека та надійність, ідеальним вибором стає блок живлення для світлодіодної стрічки моделі PPF-SY-24V-24W. Він розроблений для меблевого та декоративного підсвічування з акцентом на зручне підключення і точне керування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.15 kg |
| Висота | 21 mm |
| Вихідна напруга | 24 V |
| Габарити паковання | 12x6x5 |
| Довжина: | 125 mm |
| Кількість в пакованні | 50 |
| Матеріал каркаса | пластик |
| Напруга | 220 V |
| Загальна потужність | 24 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.001 м3 |
| Під'єднання | DuPont |
| Сила тока | 1А |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Ширина (Діаметр) | 60 mm |
- Ціна: 306 ₴

