
влевовправо
Блок живлення 24 В, для підключення LED стрічки, 45Вт, 1.88А
- В наявності
- Код: PPF-PW-IP68-24v-45w
312 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Джерело живлення лед стрічки 24V, 45W від ТМ "Діаша" — це професійне, герметичне та довговічне рішення для живлення світлодіодної стрічки з номінальною напругою 24 В. Компактний металевий корпус адаптера забезпечує ефективне пасивне охолодження та стійкість до зовнішніх впливів, зокрема вологи, пилу та перепадів температур. Завдяки повному заливанню компаундом, усі внутрішні компоненти ізольовані та надійно захищені від коротких замикань, корозії та механічних пошкоджень. Вбудований вхідний фільтр відповідає за стабільну подачу енергії до стрічки, очищаючи живлення від мережевих перешкод. Ця модель чудово підходить для освітлення як інтер'єрних, так і екстер'єрних об’єктів.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 0.42 kg |
| Висота | 22 mm |
| Вихідна напруга | 24 V |
| Габарити паковання | 17x5x3 |
| Довжина: | 142 mm |
| Кількість в пакованні | 50 |
| Матеріал каркаса | метал |
| Напруга | 220 V |
| Загальна потужність | 45 W |
| Особливості | Вхідний фільтр |
| Під'єднання | Кабель |
| Сила тока | 1.8A |
| Ступінь захисту | IP68 |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Ширина (Діаметр) | 37 mm |
- Ціна: 312 ₴
