
влевовправо
Блок живлення 12В, із захистом від дощу, 100Вт, 8.33А
- В наявності
- Код: PPF-PW-IP54-12v-100w
318 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок живлення PPF-PW-IP54-12V-100W для світлодіодних стрічок Diasha.
Блок живлення PPF-PW-IP54-12V-100W від ТМ "Diasha" вражає витонченим зовнішнім виглядом: строгий алюмінієвий корпус насиченого сірого кольору із захисними вставками чорного відтінку одразу передає відчуття надійності й витримки. Компактна прямокутна форма дозволяє зручно монтувати пристрій навіть у вузьких просторах, роблячи його ідеальним вибором для професійних і побутових проєктів освітлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Тип | Побутової |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.22 kg |
| Висота | 146 mm |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Габарити паковання | 15x8x5 |
| Кількість в пакованні | 80 |
| Матеріал каркаса | метал |
| Напруга | 220 V |
| Загальна потужність | 100 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.001 м3 |
| Особливості | Вхідний фільтр |
| От стены | 42 mm |
| Під'єднання | Гвинтові клеми |
| Сила тока | 8.3A |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Ширина (Діаметр) | 75 mm |
- Ціна: 318 ₴

