
влевовправо
Блок живлення 24В, із захистом від дощу, 400Вт, 16,67А
- В наявності
- Код: PPF-B400w-24v
960 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надійність, потужність та стійкість до зовнішніх впливів — ось три характеристики, які визначають блок живлення для лед стрічки 24в 400вт моделі PPF-B400W-24V від ТМ "Diasha". Цей пристрій створено для роботи в умовах, де стабільність напруги та захист від вологи мають критичне значення. Якщо ви підбираєте перетворювач для світлодіодної стрічки з охолодженням, ця модель стане оптимальним варіантом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.65 kg |
| Висота | 200 mm |
| Вихідна напруга | 24 V |
| Габарити паковання | 21x13x6 |
| Кількість в пакованні | 20 |
| Матеріал каркаса | метал |
| Напруга | 220 V |
| Загальна потужність | 400 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.002 м3 |
| Особливості | compound |
| От стены | 50 mm |
| Під'єднання | Гвинтові клеми |
| Сила тока | 16.6A |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Тип охолодження | Вентилятор |
| Ширина (Діаметр) | 115 mm |
- Ціна: 960 ₴

