
влевовправо
Блок живлення для LED стрічки, 24v, 400Вт, 16.66А
- В наявності
- Код: PPF-A400w-24v
486 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок живлення для світлодіодної стрічки PPF-A400W-24V від ТМ "Diasha".
Коли освітлювальний проєкт вимагає максимальної потужності та стабільності, на перше місце виходить блок живлення для лед стрічки з підвищеними характеристиками. Саме таким є PPF-A400W-24V — флагманська модель від ТМ "Diasha", розроблена для великих та енергоємних систем.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.39 kg |
| Висота | 30 mm |
| Вихідна напруга | 24 V |
| Габарити паковання | 23x6x4 |
| Довжина: | 224 mm |
| Кількість в пакованні | 60 |
| Матеріал каркаса | метал |
| Напруга | 220 V |
| Загальна потужність | 400 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.001 м3 |
| Особливості | compound |
| Під'єднання | Гвинтові клеми |
| Сила тока | 16.6A |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Ширина (Діаметр) | 58 mm |
- Ціна: 486 ₴

