
влевовправо
Блок живлення для LED стрічки, 24v, 300Вт, 12.5А
- В наявності
- Код: PPF-A300w-24v
432 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок живлення для світлодіодної стрічки PPF-A300W-24V від ТМ "Diasha".
Потужне й надійне живлення — ключ до довговічності будь-якої світлодіодної системи. Саме тому блок живлення для лед стрічки PPF-A300W-24V від ТМ "Diasha" стане бездоганним вибором для великомасштабного освітлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.3 kg |
| Висота | 30 mm |
| Вихідна напруга | 24 V |
| Габарити паковання | 20x6x3 |
| Довжина: | 190 mm |
| Кількість в пакованні | 60 |
| Матеріал каркаса | метал |
| Напруга | 220 V |
| Загальна потужність | 300 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.001 м3 |
| Особливості | compound |
| Під'єднання | Гвинтові клеми |
| Сила тока | 12.5A |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Ширина (Діаметр) | 58 mm |
- Ціна: 432 ₴

