
4-х зонний контролер світлодіодної стрічки
- В наявності
- Код: PC-H21-FUT-RGB-RF2.4
600 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
4-зонний контролер для світлодіодної стрічки PC-H21-FUT-RGB-RF24 — багатофункціональне керування кольором у кожній зоні освітлення.
Контролер PC-H21-FUT-RGB-RF24 — це сучасне рішення для керування кольоровим освітленням у різних частинах приміщення. Цей контролер для LED стрічки з розділенням на зони дозволяє незалежно регулювати до чотирьох ділянок підсвітки, надаючи вам повну свободу у створенні сцен освітлення, відповідно до настрою, подій або функціональних потреб простору.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 0.14 kg |
| Висота | 23 mm |
| Габарити паковання | 10x5x3 |
| Довжина: | 86 mm |
| Додатково | Контролер з ДУ для RGB стрічки, 3 канали * 6А |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Напруга | 24 V |
| Загальна потужність | 432 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.001 м3 |
| Сила тока | 6Ax3CH |
| Ширина (Діаметр) | 45 mm |
- Ціна: 600 ₴