
Контролер з ДУ для RGB стрічки
- В наявності
- Код: PC-H20-FUT-RGB-RF2.4-RC
774 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Контролер для RGB LED стрічки з пультом PC-H20-FUT-RGB-RF24-RC — багатозонне керування кольором у кожному куточку вашого простору.
Модель PC-H20-FUT-RGB-RF24-RC — це не просто стандартний контролер, а розумне рішення для тих, хто прагне максимальної гнучкості у світловому дизайні. Завдяки можливості керувати чотирма незалежними зонами підсвітки, цей контролер для RGB лед стрічки з пультом дозволяє створити унікальні світлові сценарії у кожній частині приміщення — від кухні до вітальні, від барної стійки до фасаду.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 0.21 kg |
| Висота | 23 mm |
| Габарити паковання | 14x8x6 |
| Довжина: | 86 mm |
| Додатково | Контролер з ДУ для RGB стрічки, 3 канали * 6А |
| Кількість в пакованні | 30 |
| Напруга | 24 V |
| Загальна потужність | 432 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.001 м3 |
| Пульт дистанційного керування | 1 |
| Сила тока | 6Ax3CH |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Ширина (Діаметр) | 45 mm |
- Ціна: 774 ₴