
Підсилювач для RGB LED стрічки
- В наявності
- Код: PC-H4-RGB-AMP-30A
306 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підсилювач для RGB LED стрічки 720 Вт — потужне рішення для масштабного керування підсвіткою.
Цей підсилювач для RGB світлодіодної стрічки — незамінний елемент у великих світлодизайнерських системах, де важлива стабільність роботи та точна передача сигналу на довгій дистанції. Він дозволяє розширювати зони освітлення, не втрачаючи яскравості, синхронізації чи точності кольору.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висота | 24 mm |
| Габарити паковання | 14x7x3 |
| Довжина: | 136 mm |
| Додатково | Підсилювач для LED стрічки, 3 канали * 10А |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Напруга | 24 V |
| Загальна потужність | 720 W |
| Сила тока | 10Ax3CH |
| Ширина (Діаметр) | 64 mm |
- Ціна: 306 ₴