
влевовправо
Контролер з ДУ для RGBW стрічки
- В наявності
- Код: PC-K1-RGBW-40KEY-IR
128 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
УНІВЕРСАЛЬНИЙ КОНТРОЛЕР З ДИСТАНЦІЙНИМ УПРАВЛІННЯМ ДЛЯ RGBW СВІТЛОДІОДНОЇ СТРІЧКИ (40 КНОПОК, 12V, 192W).
Коли звичайного світла недостатньо, а ви прагнете перетворити приміщення на динамічну гру кольорів, саме час звернути увагу на контролер з ІЧ-пультом для RGBW світлодіодної стрічки. Це компактне, але потужне рішення дозволяє не лише змінювати колір, яскравість та ефекти світла, а й створювати справжню атмосферу в інтер’єрі.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висота | 22 mm |
| Габарити паковання | 13x6x4 |
| Довжина: | 60 mm |
| Додатково | Контролер з ДУ для RGBW стрічки, 4 канали * 2А |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Напруга | 12 V |
| Загальна потужність | 192 W |
| Сила тока | 2Ax4CH |
| Ширина (Діаметр) | 35 mm |
- Ціна: 128 ₴
