
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Контролер для LED стрічки PC-H25-TUYA-1CH-RF24 — просте та розумне керування однотонним освітленням.
Модель PC-H25-TUYA-1CH-RF24 — це сучасний контролер для LED стрічки, створений спеціально для керування однотонними стрічками з максимальною потужністю та зручністю. Завдяки поєднанню класичного дистанційного управління та смарт-функціональності через додаток TUYA, ця модель дозволяє отримати повний контроль над освітленням у будь-який час і з будь-якої точки.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 0.14 kg |
| Висота | 23 mm |
| Габарити паковання | 9x5x3 |
| Довжина: | 86 mm |
| Додатково | Контролер для LED стрічки, 1 канал * 18А, підключення до SMART-будинку |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Напруга | 24 V |
| Загальна потужність | 432 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.001 м3 |
| Сила тока | 18A |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Ширина (Діаметр) | 45 mm |
- Ціна: 774 ₴
