
влевовправо
Контролер TUYA для RGBW стрічки
- В наявності
- Код: PC-H29-TUYA-RGBW-RF2.4-A
840 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Контролер TUYA для RGBW стрічки PC-H29-TUYA-RGBW-RF24-A — розумне освітлення з максимальним функціоналом і простотою керування.
Модель PC-H29-TUYA-RGBW-RF24-A — це ідеальний вибір для тих, хто шукає надійний та сучасний контролер для RGBW світлодіодної стрічки, що дозволяє поєднувати традиційне керування пультом і повноцінне смарт-керування через мобільний додаток. Завдяки підтримці платформи TUYA Smart, цей пристрій легко інтегрується у будь-який «розумний дім», даруючи користувачеві повний контроль над атмосферою приміщення.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 0.14 kg |
| Висота | 23 mm |
| Габарити паковання | 9x5x3 |
| Довжина: | 86 mm |
| Додатково | Контролер з ДУ для RGBW стрічки, 4 канали * 6А, підключення до SMART-будинку |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 576 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.001 м3 |
| Сила тока | 6Ax4CH |
| Ширина (Діаметр) | 45 mm |
- Ціна: 840 ₴
