
влевовправо
Контролер з ДУ для RGBW стрічки
- В наявності
- Код: PC-H28-TUYA-RGBW-RF2.4-RC
1 422 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Контролер з ДУ для RGBW стрічки PC-H28-TUYA-RGBW-RF24 — кольорове керування зі звуком у ритмі вашого простору.
Модель PC-H28-TUYA-RGBW-RF24 — це інтелектуальний контролер з дистанційним управлінням для RGBW LED стрічки, який поєднує сучасні технології, розширений функціонал та повну свободу керування освітленням. Завдяки можливості керувати як через зручний пульт, так і через додаток TUYA Smart, ви отримуєте безмежний контроль над кольором, яскравістю, режимами та звуковими ефектами.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 0.09 kg |
| Висота | 25 mm |
| Габарити паковання | 14x13x3 |
| Довжина: | 112 mm |
| Додатково | Музичний контролер з ДУ для RGBW стрічки, 4 канали * 6А, підключення до SMART-будинку |
| Кількість в пакованні | 30 |
| Напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 576 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.001 м3 |
| Пульт дистанційного керування | 1 |
| Сила тока | 6Ax4CH |
| Ширина (Діаметр) | 39 mm |
- Ціна: 1 422 ₴
