
влевовправо
Ультратонкий блок живлення 24В, 36Вт, 1.5А, Олівець - stick
- В наявності
- Код: PPF-SL-C-24v-36w
137 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надзвичайно тонкий, надійний та лаконічно оформлений ультратонкий блок живлення для лед стрічки моделі PPF-SL-C-24V-36W від ТМ "Diasha" — ідеальне рішення для встановлення у просторах з обмеженою глибиною. Цей led-драйвер stick-формату ідеально підходить для дзеркал з підсвічуванням, меблевих ніш або декоративних панелей.
Стабільне живлення та повна сумісність зі світлодіодною стрічкою забезпечує блок живлення 24в 1.5а, що легко підключається через кабелі живлення з обох боків. Він створений для тих, хто шукає тонкий блок живлення для led стрічки, не порушуючи гармонії інтер’єру.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05 kg |
| Висота | 18 mm |
| Вихідна напруга | 24 V |
| Габарити паковання | 28x10x2 |
| Довжина: | 220 mm |
| Кількість в пакованні | 190 |
| Матеріал каркаса | метал |
| Напруга | 220 V |
| Загальна потужність | 36 W |
| Під'єднання | Кабель |
| Сила тока | 1.5А |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Ширина (Діаметр) | 17 mm |
- Ціна: 137 ₴
