Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підсилювач сигналу для LED стрічки PC-K4-mini-AMP-2pin — компактна потужність у ваших руках.
Якщо ви хочете побудувати надійну, стабільну й рівномірну систему світлодіодного освітлення — цей маленький пристрій стане великим союзником. Підсилювач LED сигналу PC-K4-mini-AMP-2pin — це електронний повторювач, який синхронізує яскравість світлодіодної стрічки та подовжує її ефективну роботу без втрати світлового потоку.
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 5 mm |
| Габарити паковання | 12x9x1 |
| Довжина: | 40 mm |
| Додатково | Підсилювач для LED стрічки, 1 канал * 12А |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Напруга | 24 V |
| Загальна потужність | 288 W |
| Сила тока | 12А |
| Ширина (Діаметр) | 13 mm |
- Ціна: 34 ₴
