
влевовправо
Контролер з ДК для LED стрічки
- В наявності
- Код: PC-H12-DIM-CW/WW-RF433-18
546 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Контролер для LED стрічки з пультом PC-H12-DIM-CW-WW-RF433-18A — точне налаштування світла для затишного простору.
Модель PC-H12-DIM-CW-WW-RF433-18A — це інноваційний контролер для LED стрічки з радіопультом, який дозволяє не лише керувати яскравістю, але й регулювати колірну температуру освітлення в межах теплого й холодного білого спектра. Завдяки простому керуванню й широким можливостям налаштування, цей пристрій стане надійним елементом вашої освітлювальної системи — вдома, в офісі або у комерційних просторах.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 0.14 kg |
| Висота | 23 mm |
| Габарити паковання | 20x14x3 |
| Довжина: | 86 mm |
| Додатково | Контролер для LED стрічки, 2 канал * 6А |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Напруга | 24 V |
| Загальна потужність | 432 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.001 м3 |
| Пульт дистанційного керування | 1 |
| Сила тока | 6Ax3CH |
| Ширина (Діаметр) | 45 mm |
- Ціна: 546 ₴
