
влевовправо
Контролер з пультом ДК для лед стрічки
- В наявності
- Код: PC-H15-DIM-CW/WW-RF2.4G-1
516 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Контролер для LED стрічки з пультом PC-H15-DIM-CW-WW-RF2.4G-18A — керування світлом на відстані до 20 метрів.
Якщо ви шукаєте рішення для плавного та комфортного керування двоканальними світлодіодними стрічками, зверніть увагу на модель PC-H15-DIM-CW-WW-RF2.4G-18A. Це надійний контролер для лед стрічки з пультом, який дозволяє змінювати інтенсивність та температуру білого світла — від теплого жовтого до холодного білого. Завдяки широкому діапазону налаштувань, він стане ідеальним доповненням до будь-якого інтер’єру, створюючи затишок, робочу атмосферу або романтичне підсвічування за вашим бажанням.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 0.14 kg |
| Висота | 23 mm |
| Габарити паковання | 20x14x3 |
| Довжина: | 86 mm |
| Додатково | Контролер для LED стрічки, 2 канали * 6А |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Напруга | 24 V |
| Загальна потужність | 432 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.001 м3 |
| Пульт дистанційного керування | 1 |
| Сила тока | 6Ax3CH |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Ширина (Діаметр) | 45 mm |
- Ціна: 516 ₴
