
Контролер для LED стрічки з пультом ДК
- В наявності
- Код: PC-H11-DIM-RF433-18A
480 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Контролер для LED стрічки з пультом PC-H11-DIM-RF433-18A — надійне рішення для плавного керування світлом одним дотиком.
Модель PC-H11-DIM-RF433-18A — це сучасний контролер для одноколірної LED стрічки з дистанційним керуванням, який дозволяє змінювати яскравість освітлення плавно й без перешкод. Завдяки підтримці радіоканалу 433 МГц цей комплект чудово підходить для управління освітленням у будь-яких приміщеннях — від житлових кімнат до торговельних і виставкових зон.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 0.14 kg |
| Висота | 23 mm |
| Габарити паковання | 20x14x3 |
| Довжина: | 86 mm |
| Додатково | Контролер для LED стрічки, 1 канал, 18А |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Напруга | 24 V |
| Загальна потужність | 432 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.001 м3 |
| Пульт дистанційного керування | 1 |
| Сила тока | 18A |
| Ширина (Діаметр) | 45 mm |
- Ціна: 480 ₴