
влевовправо
Контролер з ДУ для RGBW стрічки
- В наявності
- Код: PC-H19-RGBW-RF-36A
600 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Контролер для RGBW LED стрічки з пультом PC-H19-RGBW-RF-36A — повноцінне управління кольором і яскравістю у вашому просторі.
Цей потужний і стильний контролер для RGBW лед стрічки з пультом створений для тих, хто цінує повний контроль над кольоровим освітленням у будь-якій зоні — вдома, в офісі, на сцені чи в шоурумі. Модель PC-H19-RGBW-RF-36A підтримує чотириканальне управління: червоним, зеленим, синім та білим каналом, що відкриває безліч можливостей для налаштування відтінків, кольорових комбінацій і природного білого світла.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 0.14 kg |
| Висота | 34 mm |
| Габарити паковання | 21x13x5 |
| Довжина: | 80 mm |
| Додатково | Контролер з ДУ для RGBW стрічки, 4 канали * 6А |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Напруга | 24 V |
| Загальна потужність | 576 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.001 м3 |
| Пульт дистанційного керування | 1 |
| Сила тока | 6Ax3CH |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Ширина (Діаметр) | 78 mm |
- Ціна: 600 ₴

