
влевовправо
Блок живлення 12В, із захистом від дощу, 400Вт, 33.33А
- В наявності
- Код: NPA-12v-400w-IP44
618 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потужний блок живлення для led стрічки 12V, 400W з IP44 від ТМ "Діаша" — це високопродуктивне рішення для живлення світлодіодної стрічки, яке поєднує потужність, ефективність і зручність монтажу в одному компактному пристрої. Завдяки вертикальному кріпленню з виводами донизу, блок зручно встановлюється навіть у важкодоступних нішах або технічних шафах. Корпус виготовлений із міцного анодованого алюмінію, що не тільки додає виробу надійності, а й сприяє тривалій експлуатації у складних умовах. Вбудований вентилятор активно охолоджує пристрій, запобігаючи перегріву під час інтенсивної роботи, а лаковані контакти захищають електроніку від вологи, пилу та агресивного середовища.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 0.56 kg |
| Висота | 190 mm |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Габарити паковання | 20x12x6 |
| Кількість в пакованні | 45 |
| Матеріал каркаса | метал |
| Напруга | 220 V |
| Загальна потужність | 400 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.002 м3 |
| Особливості | Вхідний фільтр |
| От стены | 42 mm |
| Під'єднання | Гвинтові клеми |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Тип охолодження | Вентилятор |
| Ширина (Діаметр) | 115 mm |
- Ціна: 618 ₴

