
влевовправо
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Хрустальний каскад – втілення елегантності та розкіші в світі освітлення. Ця захоплююча люстра з витонченими хрустальними підвісками привертає увагу і створює неповторну атмосферу в будь-якому приміщенні. Завдяки своїй величезній висоті, ця люстра ідеально підходить для використання в сходових зонах, двосвітлових холах або вітальнях. Її присутність надає простору особливого чару, підкреслюючи статус та смак її власника. Хрустальні підвіски, виконані у правильній формі, створюють захоплюючий світловий ефект, граючи на світлі та додаючи нотку вишуканості до інтер'єру.
Класичні люстри з кришталевими підвісками ідеально підійдуть для використання в приміщеннях з висотою від двох з половиною до п'яти і навіть семи метрів.
Кришталева люстра під звичайну лампочку із цоколем Е14.
Увага!!! Вага люстри понад 10 кг.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 9 kg |
| Высота | 1700 mm |
| Габариты упаковки | 45x45x22 |
| Диаметр основания | 140 mm |
| Длина цепи | 600 mm |
| Количество в упаковке | 1 |
| Количество ламп | 21 |
| Максимальная мощность одной лампы | 40 W |
| Минимальная высота | 1400 mm |
| Напряжение | 220 V |
| Объём упаковки<br>для Новой почты(1шт) | 0.045 м³ |
| Патрон | G9 |
| Степень защиты | IP20 |
| Тип крепления | стельовий крюк |
| Тип покрытия | гальваніка |
| Тип упаковки | коробка |
| Ширина (Диаметр) | 400 mm |
- Цена: 7 410 ₴

