
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
За допомогою такого світильника можна легко прикрасити будь-який будинок. Тим більше, що дизайнери пропонують нашим покупцям різні варіанти виконання - старовинна червона мідь, чорний або білий кольори. Таким чином, тісно переплелися сучасність і ретро-стиль. Чудовою перевагою стала можливість застосування в цьому світильнику будь-якого типу ламп - розжарювання, енергозберігаюча, світлодіодна - на патрон Е27. Він дійсно ідеально підходить для підсвічування фасадних стін офісів, готелів, магазинів, ресторанів і котеджів.
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Стиль виконання | Класичний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість регулювання висоти | 1 |
| Висота | 2300 mm |
| Висота плафона | 430 mm |
| Діаметр основи | 230 mm |
| Діаметр плафона | 230 mm |
| Кількість в пакованні | 2 |
| Кількість ламп | 2 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 100 W |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Стекло |
| Мінімальна висота | 2070 mm |
| Призначення | для ЖКГ |
| Напруга | 220 V |
| Патрон | E27 |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | фарба |
| Форма плафона | конусна |
| Ширина (Діаметр) | 700 mm |
- Ціна: 5 690 ₴


