
влевовправо
Люстра підвісна Diasha Гліцинія хром 6xE14
- В наявності
- Код: P8088/D500HR
3 900 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кришталева люстра Diasha Гліцинія — хром, 6xE14
Підвісна кришталева люстра круглої форми із серії «Гліцинія» створює м’яке мерехтіння, що нагадує грона квітів та гілки дерев. Конструкція на 6 патронах E14 припускає ефективне освітлення кімнат приблизно до 12 м² за умови підбору відповідних ламп. Модель у виконанні хром виглядає лаконічно в інтер’єрах класики й сучасної класики, підкреслюючи фактуру простору без перевантаження деталями.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.3 kg |
| Висота | 950 mm |
| Габарити паковання | 27x37x14 |
| Діаметр основи | 140 mm |
| Довжина монтажної планки | 100 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 6 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Мінімальна висота | 450 mm |
| Призначення | для кафе/ректорану |
| Напруга | 220 V |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.014 м3 |
| Патрон | E14 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип покриття | гальваніка |
| Тип керування | настінний вимикач |
| Ширина (Діаметр) | 520 mm |
- Ціна: 3 900 ₴


