
влевовправо
Стельова люстра Diasha Гліцинія чорна 5xE14
- В наявності
- Код: P8078/D600WH
5 660 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кришталева стельова люстра Diasha «Гліцинія» чорна — акцентне освітлення до 12 м²
Стельова кришталева люстра серії «Гліцинія» у чорному кольорі поєднує розгалужений каркас і підвіски, що нагадують прозорі краплини на гілках. Конструкція монтується впритул до стелі через монтажну планку і передбачає використання 5 ламп з цоколем E14, що за належного підбору ламп зазвичай достатньо для кімнат площею до 12 м².
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Чорний |
| Тип цоколя | E14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8 kg |
| Висота | 1150 mm |
| Габарити паковання | 27x37x17 |
| Діаметр основи | 140 mm |
| Довжина монтажної планки | 100 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 8 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Мінімальна висота | 500 mm |
| Призначення | для кафе/ректорану |
| Напруга | 220 V |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.016 м3 |
| Патрон | E14 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип покриття | фарба |
| Тип керування | настінний вимикач |
| Ширина (Діаметр) | 580 mm |
- Ціна: 5 660 ₴


