
влевовправо
Підвісна люстра Гліцинія хром E14 1 лампа кругла
- В наявності
- Код: P8078/D200G
1 300 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кришталева підвісна люстра Гліцинія в хромі — декоративне світло з каскадом підвісок
Підвісна кришталева люстра Гліцинія у кольорі хром створена для виразного акцентного підсвічування. Кругла форма, каскад кришталевих підвісок, що нагадують водоспад або дощ, та алюмінієвий каркас з хромованим покриттям формують сучасний вигляд, який може пасувати як до класики, так і до мінімалізму. Модель працює від однієї лампи з цоколем E14, має регульовану висоту підвісу, тип кріплення — монтажна планка та керування — настінний вимикач. Для поєднання в одному просторі люстру можна використовувати як комплект із моделями серії 8078.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 kg |
| Висота | 950 mm |
| Габарити паковання | 22x22x12 |
| Діаметр основи | 140 mm |
| Довжина монтажної планки | 100 mm |
| Кількість в пакованні | 10 |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Мінімальна висота | 400 mm |
| Призначення | для кафе/ректорану |
| Напруга | 220 V |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.006 м3 |
| Патрон | E14 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип покриття | гальваніка |
| Тип керування | настінний вимикач |
| Ширина (Діаметр) | 210 mm |
- Ціна: 1 300 ₴

