
влевовправо
Люстра стельова LED Diasha хром 8 кілець 92Вт
- В наявності
- Код: A8180/4+4HR 3col dim
2 930 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стельова світлодіодна люстра Diasha у кольорі хром з вісьмома світловими модулями-кільцями створює рівномірне зональне освітлення для кімнат площею до 16 м². Модель передбачає керування з пульта та триколірну підсвітку основи, що допомагає адаптувати атмосферу під різні сценарії – від відпочинку до робочих занять.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.89 kg |
| Висота | 120 mm |
| Габарити паковання | 35x35x14 |
| Діаметр основи | 300 mm |
| Довжина монтажної планки | 200 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Призначення | Для офісу |
| Загальна потужність | 92 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.017 м3 |
| Обладнання | пульт |
| Світловий потік | 5060 lm |
| Стиль виготовлення | Сучасний |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | фарба |
| Тип керування | пульт |
| Колірна температура | 6500 K |
| Ширина (Діаметр) | 520 mm |
- Ціна: 2 930 ₴


