
влевовправо
Стельова люстра Гліцинія хром 7xE14
- В наявності
- Код: P8060/D600HR
5 330 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стельова люстра серії Гліцинія у кольорі хром — кришталева модель з гіллястою композицією, що нагадує грона однойменної рослини. Підвіски у формі крапель створюють розсип відблисків і м’яко розсіюють світло, а металева основа підкреслює сучасний характер. Світильник розрахований на 7 ламп з цоколем E14 і за умови правильного підбору ламп може забезпечувати комфортне загальне освітлення приміщень орієнтовно до 14 м². Монтаж здійснюється на монтажну планку, керування — настінним вимикачем.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.4 kg |
| Висота | 340 mm |
| Габарити паковання | 27x37x13 |
| Діаметр основи | 180 mm |
| Довжина монтажної планки | 160 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 7 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Призначення | для кафе/ректорану |
| Напруга | 220 V |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.013 м3 |
| Патрон | E14 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип покриття | гальваніка |
| Тип керування | настінний вимикач |
| Ширина (Діаметр) | 620 mm |
| Ширина монтажної планки | 160 mm |
- Ціна: 5 330 ₴


