
влевовправо
Люстра стельова Diasha Гліцинія хром 9xE14 до 18м²
- В наявності
- Код: P8060/D800HR
7 930 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кришталева стельова люстра Diasha Гліцинія хром 9xE14 — каскад світла для кімнат до ≈18 м²
Стельова кришталева люстра Diasha з серії Гліцинія у хромі створює відчуття м′якого водоспаду завдяки підвісам, що нагадують краплі. Конструкція з алюмінієвим каркасом та хромованим оздобленням підсилює іскристу гру кришталю, а 9 патронів E14 дають можливість підібрати лампи під ваш сценарій освітлення. За умови коректного підбору ламп світла припускається достатнім для простору орієнтовно до 18 м². Стельовий монтаж виконується на монтажну планку, керування — звичайним настінним вимикачем.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8.3 kg |
| Висота | 400 mm |
| Габарити паковання | 30x37x17 |
| Діаметр основи | 280 mm |
| Довжина монтажної планки | 250 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 9 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Призначення | для кафе/ректорану |
| Напруга | 220 V |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.018 м3 |
| Патрон | E14 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип покриття | гальваніка |
| Тип керування | настінний вимикач |
| Ширина (Діаметр) | 800 mm |
| Ширина монтажної планки | 250 mm |
- Ціна: 7 930 ₴

