
влевовправо
Підвісна люстра Гліцинія хром 6xE14 до 12 м²
- В наявності
- Код: P8078/D500HR
4 160 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кришталева люстра Гліцинія хром 6xE14 — виразний акцент для кімнат до 12 м²
Підвісна кришталева люстра Гліцинія круглої форми у кольорі хром поєднує фактуру прозорих кришталевих підвісок і гіллястий каркас з металу. Каскадні елементи, схожі на бурульки та суцвіття гліцинії, створюють м’які переливи світла. Модель розрахована на 6 ламп з цоколем E14 і вважається доречною для ефективного освітлення приміщень орієнтовно до 12 м², залежно від вибору ламп і висоти стелі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.2 kg |
| Висота | 1050 mm |
| Габарити паковання | 27x37x14 |
| Діаметр основи | 140 mm |
| Довжина монтажної планки | 100 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 6 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Мінімальна висота | 600 mm |
| Призначення | для кафе/ректорану |
| Напруга | 220 V |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.014 м3 |
| Патрон | E14 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип покриття | гальваніка |
| Тип керування | настінний вимикач |
| Ширина (Діаметр) | 500 mm |
- Ціна: 4 160 ₴

