Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Хрустальна підвісна люстра овальної форми хром 12xE14 — акцентне освітлення до приблизно 25 м²
Підвісна кришталева люстра овальної форми у хромованому відтінку створює помітний світловий акцент там, де потрібна рівномірна яскрава подача світла і виразна гра відблисків. Конструкція передбачає 12 патронів E14, тому інтенсивність і характер світла залежать від обраних ламп (у т.ч. LED). За рахунок подовженого овального силуету модель зручно розміщувати над обіднім столом, у центрі вітальні або в просторому холі. За належного підбору ламп люстра може забезпечувати освітлення до приблизно 25 м².
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 14.2 kg |
| Висота | 1250 mm |
| Габарити паковання | 32x101x11 |
| Діаметр основи | 100 mm |
| Довжина: | 1000 mm |
| Довжина основи | 300 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 12 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Мінімальна висота | 500 mm |
| Призначення | для кафе/ректорану |
| Напруга | 220 V |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.036 м3 |
| Патрон | E14 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип покриття | гальваніка |
| Тип керування | настінний вимикач |
| Ширина (Діаметр) | 300 mm |
| Ширина монтажної планки | 240 mm |
- Ціна: 9 040 ₴



