
Люстра стельова світлодіодна з пультом чорна 2216066/5+4 BK 154W
- Готово до відправки
- Код: 2216066/5+4
2 500 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Кількість джерел світла | 9 |
|---|---|
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
|
|
|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 154 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діммер | Так |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір | Білий |
Габаритні розміри
| Діаметр | 99 см |
|---|---|
| Висота | 15 см |
| Вага | 2300 г |
Люстра стельова світлодіодна загальною потужністю 154 вт. Каркас металевий чорного кольору, розсіювач з акрилу та силікону, білий матовий. У комплекті пульт за допомогою якого регулюється яскравість, відтінки свічення від теплого до холодного (3000-6000К). Кріплення на планку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
- Ціна: 2 500 ₴