
влевовправо
Вишукана світлодіодна люстра із кришталю , 72 Вт, золото
- В наявності
- Код: 562/400G
3 710 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фото люстри, яка є справжнім втіленням дизайнерської майстерності, виробництва української ТМ "Діаша". Цей світильник має багатий золотистий відтінок, що надає йому неповторного вигляду вишуканості та статусу. Він витончено красується на тонких тросах, що забезпечують його плаваючий ефект над будь-якою площею, де він буде встановлений.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Врізний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.8 kg |
| Висота | 130 mm |
| Габарити паковання | 42x46x13 |
| Діаметр основи | 140 mm |
| Довжина: | 410 mm |
| Довжина монтажної планки | 130 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Призначення | для кафе/ректорану |
| Загальна потужність | 46 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.025 м3 |
| Обладнання | пульт |
| Світловий потік | 2530 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип керування | настінний вимикач |
| Колірна температура | 6500 K |
| Ширина (Діаметр) | 350 mm |
- Ціна: 3 710 ₴


