Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра "Бульбашки", або "Bubbles", в стилі лофт - це не просто освітлення, це справжнє мистецтво, що втілює в собі дизайн, естетику та відчуття свободи. Вона вражає своєю легкістю та грайливістю, яка вдало поєднується з мінімалістичним підходом до інтер'єру.
Металеве кільце, яке висить на напівпрозорих підвісах, створює враження легкості та елегантності. Гальванічне покриття кільця додає люстрі "Бульбашки" стильність і сучасний шарм. Кріплення підвісів до стельової основи виконане з урахуванням найвищих стандартів безпеки та міцності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6 kg |
| Висота | 1150 mm |
| Габарити паковання | 65x65x28 |
| Діаметр основи | 120 mm |
| Діаметр плафона | 150 mm |
| Довжина ланцюга | 700 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість коробок | 1 |
| Кількість ламп | 15 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Мінімальна висота | 450 mm |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.118 м3 |
| Патрон | G9 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип паковання | коробка |
| Ширина (Діаметр) | 800 mm |
- Ціна: 5 660 ₴



