
влевовправо
Досконала кришталева світлодіодна люстра з пультом, 55 Вт, хром
- В наявності
- Код: 548/500CH
3 970 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстри 2025 тренди. Уявіть собі кришталева світлодіодну люстру, що є не лише джерелом світла, а й мистецьким твором сучасного дизайну. Від українського виробника ТМ "Діаша" приходить унікальність досконалої лед люстри, яка трансформує простір і створює атмосферу інновацій та естетики. З її потужністю 55 Вт, ця підвісна кришталева люстра в формі стрічки Мебіуса вишукано переплітається в повітрі, створюючи безперервний лінійний візерунок.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Врізний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.7 kg |
| Висота | 1150 mm |
| Габарити паковання | 52x56x13 |
| Діаметр основи | 160 mm |
| Довжина монтажної планки | 150 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Мінімальна висота | 500 mm |
| Загальна потужність | 55 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.038 м3 |
| Обладнання | пульт |
| Світловий потік | 3025 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Колірна температура | 6000 K |
| Ширина (Діаметр) | 500 mm |
- Ціна: 3 970 ₴


