
влевовправо
Преміум новинка, золота кришталева світлодіодна люстра на тросах, 80W
- В наявності
- Код: 531/600G
9 690 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фото люстри, яка привертає увагу, розкішна преміум новинка від ТМ "Діаша" - золота кришталева світлодіодна люстра на тросах. Світильник підвіс випромінює тепле золоте світло, підкреслюючи блиск і прозорість багатогранних кришталів. Потужність цієї LED люстри становить 80 Вт, а вигнуті лінії її конструкції, натхненні формою стрічки Мебіуса, демонструють неперевершену унікальність LED люстри.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Врізний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12 kg |
| Висота | 1150 mm |
| Габарити паковання | 53x78x31 |
| Діаметр основи | 160 mm |
| Довжина монтажної планки | 150 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Мінімальна висота | 500 mm |
| Загальна потужність | 80 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.128 м3 |
| Обладнання | пульт |
| Світловий потік | 4400 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Колірна температура | 6000 K |
| Ширина (Діаметр) | 650 mm |
- Ціна: 9 690 ₴

