
влевовправо
Гармонійна новинка, кришталева світлодіодна люстра, 180 Вт, хром
- В наявності
- Код: 536/800CH
10 340 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
На зображенні ви бачите гармонійну новинку серед світлодіодних люстр - кришталеву LED люстру з потужністю 180 Вт у вишуканому хромованому виконанні. Сучасний дизайн у стилі стрічки Мебіуса демонструє унікальність гармонійної LED люстри, яка стане не тільки джерелом світла, але й ключовим елементом інтер'єрного дизайну.
Підтримуючи ідею сталості та інновацій, ця люстра надає можливість купити LED люстри гуртом, що є ідеальним вибором для тих, хто бажає оснастити кілька приміщень однаковим стильним освітленням чи реалізувати великомасштабні проекти.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Врізний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11.5 kg |
| Висота | 1000 mm |
| Габарити паковання | 84x87x28 |
| Діаметр основи | 160 mm |
| Довжина монтажної планки | 150 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Мінімальна висота | 500 mm |
| Загальна потужність | 180 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.205 м3 |
| Обладнання | пульт |
| Світловий потік | 9900 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Колірна температура | 6000 K |
| Ширина (Діаметр) | 850 mm |
- Ціна: 10 340 ₴
