
влевовправо
Вишукана світлодіодна люстра із кришталю , 72 Вт, золото
- В наявності
- Код: 548/600G
4 810 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фото люстри, яка є справжнім втіленням дизайнерської майстерності, виробництва української ТМ "Діаша". Цей світильник має багатий золотистий відтінок, що надає йому неповторного вигляду вишуканості та статусу. Він витончено красується на тонких тросах, що забезпечують його плаваючий ефект над будь-якою площею, де він буде встановлений.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Врізний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.9 kg |
| Висота | 1150 mm |
| Габарити паковання | 62x66x13 |
| Діаметр основи | 160 mm |
| Довжина монтажної планки | 150 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Мінімальна висота | 500 mm |
| Загальна потужність | 72 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.053 м3 |
| Обладнання | пульт |
| Світловий потік | 3960 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Колірна температура | 6000 K |
| Ширина (Діаметр) | 600 mm |
- Ціна: 4 810 ₴


