
влевовправо
Інноваційна кришталева світлодіодна люстра на тросах, 110 Вт, хром
- В наявності
- Код: 548/600+400CH
7 150 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інноваційна кришталева світлодіодна люстра українського виробника ТМ "Діаша". Ця люстра вражає своєю потужністю 110 Вт і хромованим кольором, який додає їй сучасного вигляду та легкості. Виконана в стилі стрічки Мебіуса, люстра складається з двох плафонів на паралельних рівнях, створюючи безперервний просторовий візерунок.
Унікальність лед люстри полягає у її конструкції та використанні передових технологій, які забезпечують ефективне освітлення і довговічність. Таке освітлення не тільки служить практичним завданням, але й є динамічним елементом декору, що оживляє будь-який інтер'єр.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10.2 kg |
| Висота | 1100 mm |
| Габарити паковання | 62x66x13 |
| Діаметр основи | 160 mm |
| Діаметр плафона | 400 mm |
| Довжина монтажної планки | 150 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Мінімальна висота | 550 mm |
| Призначення | для кафе/ректорану |
| Загальна потужність | 110 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.053 м3 |
| Обладнання | пульт |
| Світловий потік | 6050 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип керування | пульт |
| Колірна температура | 6500 K |
| Ширина (Діаметр) | 650 mm |
- Ціна: 7 150 ₴


