
влевовправо
Унікальна кришталева світлодіодна люстра на підвісах, 110 Вт, хром
- В наявності
- Код: 536/600CH
7 670 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Унікальна світлодіодна кришталева люстра на підвісах від ТМ "Діаша" привертає увагу своєю оригінальною формою, що нагадує стрічку Мебіуса, символ нескінченності та вічності. Виконана в кольорі хром, люстра демонструє сучасний дизайн, який додасть будь-якому простору відчуття стилю та сучасності.
Конструкція люстри складається з двох основних частин, які переплітаються між собою, створюючи елегантну і плавну геометричну форму. Кожна секція освітлення щедро укомплектована рядами блискучих кришталів, які ретельно закріплені вздовж металевого каркасу. Кришталі, майстерно відшліфовані, відбивають світло, створюючи чарівне відчуття світлового дощу, який заливає кімнату.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Врізний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8.5 kg |
| Висота | 1100 mm |
| Габарити паковання | 64x67x26 |
| Діаметр основи | 160 mm |
| Довжина монтажної планки | 150 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Мінімальна висота | 550 mm |
| Загальна потужність | 110 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.111 м3 |
| Обладнання | пульт |
| Світловий потік | 6050 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Колірна температура | 6000 K |
| Ширина (Діаметр) | 650 mm |
- Ціна: 7 670 ₴


