
влевовправо
Гармонійна LED люстра підвіс для зали з пультом, димером, 150 Вт, чорний
- В наявності
- Код: MD9079-3BK-8+6+4 d
3 580 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Заворожливо і невагомо, як зірки, що плавно ковзають небесним простором, ця LED люстра в залу з димером від ТМ "Діаша" є справжнім втіленням майстерності у сфері освітлювального дизайну. LED люстри потужністю 150W, не просто висвітлюють кімнату, але й наповнюють її глибиною та характером, що випромінюється з кожного м'яко вигнутого кільця.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Силікон |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.76 kg |
| Висота | 1350 mm |
| Висота паковання | 80 mm |
| Габарити паковання | 82x82x8 |
| Глибина паковання | 820 mm |
| Діаметр основи | 200 mm |
| Діаметр плафона | 800 mm |
| Довжина монтажної планки | 185 mm |
| Довжина ланцюга | 1200 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість коробок | 1 |
| Мінімальна висота | 500 mm |
| Загальна потужність | 150 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.054 м3 |
| Обладнання | пульт |
| Світловий потік | 8250 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | гальваніка |
| Тип паковання | коробка |
| Колірна температура | 6000 K |
| Ширина (Діаметр) | 800 mm |
| Ширина паковання | 820 mm |
- Ціна: 3 580 ₴

