
влевовправо
Світлодіодна люстра підвісна три кільця, 100 Вт, золото
- В наявності
- Код: MD9079-3G-600+400+200 dim
3 580 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Заворожливо і невагомо, як зірки, що плавно ковзають небесним простором, ця LED люстра підвісна від ТМ "Діаша" є справжнім втіленням майстерності у сфері освітлювального дизайну. Потужністю 100W, вона не просто висвітлює кімнату, але й наповнює її глибиною та характером, що випромінюється з кожного м'яко вигнутого кільця.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Силікон |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.63 kg |
| Висота | 1350 mm |
| Висота паковання | 80 mm |
| Габарити паковання | 62x62x8 |
| Глибина паковання | 620 mm |
| Діаметр основи | 200 mm |
| Діаметр плафона | 600 mm |
| Довжина монтажної планки | 185 mm |
| Довжина ланцюга | 1200 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість коробок | 1 |
| Мінімальна висота | 450 mm |
| Загальна потужність | 100 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.031 м3 |
| Обладнання | пульт |
| Світловий потік | 5500 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | гальваніка |
| Тип паковання | коробка |
| Колірна температура | 6500 K |
| Ширина (Діаметр) | 600 mm |
| Ширина паковання | 620 mm |
- Ціна: 3 580 ₴

