
влевовправо
Дизайнерська кришталева люстра на тросах з пультом, 45W, золото
- В наявності
- Код: 548/400G
3 510 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дизайнерська новинка від ТМ "Діаша" демонструє унікальність LED люстри на тросах з пультом, яка з легкістю може стати визначальним акцентом будь-якого сучасного інтер'єру. Виконана в золотистому кольорі, вона втілює розкіш та вишуканість, водночас залишаючись елегантною та витонченою. Лед люстра оснащена світлодіодами потужністю 45 Вт, які забезпечують яскраве, але не сліпуче освітлення, ідеальне для створення затишку в домашніх умовах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.5 kg |
| Висота | 950 mm |
| Габарити паковання | 42x46x13 |
| Діаметр основи | 160 mm |
| Довжина: | 410 mm |
| Довжина монтажної планки | 150 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Мінімальна висота | 450 mm |
| Призначення | для кабінету |
| Загальна потужність | 45 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.025 м3 |
| Обладнання | пульт |
| Світловий потік | 2475 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип керування | пульт |
| Колірна температура | 6500 K |
| Ширина (Діаметр) | 360 mm |
- Ціна: 3 510 ₴


