
влевовправо
Блок живлення для світлодіодних люстр, 160W
- Готово до відправки
- Код: DESE trans d+LED 20-40x4
400 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний комплект для переобладнання світлодіодних люстр.
Блок приймача пульта встановлюється на місце рідного блоку живлення світлодіодної люстри. Цей комплект може бути використаний на люстрах з робочим струмом світлодіодних модулів від 210 до 300 мА.
Діммер має 4 вихідні канали для підключення до стандартної світлодіодної люстри, схема підключення "із загальним плюсом".
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.11 kg |
| Висота | 23 mm |
| Габарити паковання | 16x4x3 |
| Довжина: | 160 mm |
| Кількість в пакованні | 150 |
| Загальна потужність | 160 W |
| Ширина (Діаметр) | 40 mm |
- Ціна: 400 ₴
