
влевовправо
Класична люстра з ріжками, що світяться 15W та скляними білими плафонами
- В наявності
- Код: 8329/3HR 4100K
3 580 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця класична люстра випромінює елегантність і традиційний шик, ідеально втілюючи вишуканість минулих епох з сучасними вимогами освітлення. З трьох розкішних скляних білих плафонів, які ніжно розсіюють світло, випромінюється тепла, привітна атмосфера, підкреслюючи кожен куточок простору. Кожен плафон під лампу Е14, яка створює оптимальний рівень освітлення для будь-якої кімнати. Підсвітка ріжків та нижнього плафона з колірною температурою 4100К складає 15 Вт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Форма плафона | Трапеція |
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.3 kg |
| Висота | 900 mm |
| Висота плафона | 140 mm |
| Висота паковання | 210 mm |
| Габарити паковання | 41x57x21 |
| Глибина паковання | 570 mm |
| Діаметр основи | 140 mm |
| Діаметр плафона | 140 mm |
| Довжина монтажної планки | 100 mm |
| Довжина ланцюга | 500 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість коробок | 1 |
| Кількість ламп | 3 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Мінімальна висота | 400 mm |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.049 м3 |
| Патрон | E14 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип паковання | коробка |
| Ширина (Діаметр) | 550 mm |
| Ширина паковання | 410 mm |
- Ціна: 3 580 ₴

