
влевовправо
Світильник для магнітної трекової системи 10Вт
- В наявності
- Код: QY-CX121B/10W-BK
1 010 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поворотні світильники призначені для спрямованого висвітлення невеликої зони. Наприклад, виділення елементів інтер'єру, підсвічування столу або вітрини.
Кут розкриття променя становить лише 24°. Завдяки цьому світильник яскраво підсвічує дуже обмежену площу.
Завдяки використанню стандартного профілю для системи 48в, можна комбінувати треки та світильники різних виробників в одній системі.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 0.35 kg |
| Висота | 210 mm |
| Висота плафона | 130 mm |
| Габарити паковання | 20x12x6 |
| Кількість в пакованні | 30 |
| Напруга | 48 V |
| Загальна потужність | 10 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.002 м3 |
| Поворотний механізм | 1 |
| Світловий потік | 550 lm |
| Тип кріплення | в шинопровід |
| Тип покриття | фарба |
| Ширина (Діаметр) | 50 mm |
- Ціна: 1 010 ₴
