
влевовправо
Кільцева чорна люстра на 12 білих плафонів Ø 80 см 221548/12 BK
- В наявності
- Код: 221548
5 900 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Тип приміщення | Люстри для вітальні (в зал), Люстри для їдальні, Люстри для кухні |
|---|---|
| Форма | Кільце |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал розсіювача | Скло |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір плафона | Білий |
| Серія | 1548 |
| Розмір плафона | 12 см |
| Цоколь | G9 |
| Кількість ламп | 12 |
| Максимальна висота | 90 см |
| Мінімальна висота | 60 см |
| Розмір стельової основи | 15х2 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Діаметр кільця | 57 см |
| Вага | 5,2 кг |
| Розмір упаковки | 71х71х18,5 см |
| Ширина | 80 см |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 80 см |
Серія люстр 221548 вражає сучасним дизайном і елегантністю. Люстри мають металевий корпус із білими матовими плафонами діаметром Ø 12 см, які гармонійно розміщені на металевій основі, створюючи цікаву композицію. Цей стильний вигляд додає приміщенню витонченості та сучасного характеру.
- Кільцева модель на 12 плафонів з діаметром 80 см
Ці люстри ідеально підходять для кухонь, їдалень, віталень або просторих холів. Завдяки можливості регулювання висоти, ці моделі можна розмістити над обіднім столом або у центрі кімнати, адаптуючи до будь-якої висоти стелі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип світильника | Стельовий |
- Ціна: 5 900 ₴

