
влевовправо
Унікальна підвісна кришталева світлодіодна люстра кільця, 50 Вт, хром
- В наявності
- Код: 7210/650+500HR
4 620 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перед вами – витончена та розкішна підвісна LED люстра кільця, яка здатна перетворити будь-який інтер'єр на справжнє царство світла та блиску. Ця люстра складається з двох великих кільцевих елементів, які гармонійно висять в паралельних просторах, створюючи елегантну композицію. Кожне кільце щедро інкрустоване кришталевими вставками, що створюють неймовірний ефект переливів та сяяння.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.7 kg |
| Висота | 1050 mm |
| Габарити паковання | 40x70x17 |
| Діаметр основи | 180 mm |
| Діаметр плафона | 500 mm |
| Довжина: | 340 mm |
| Довжина монтажної планки | 150 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Мінімальна висота | 400 mm |
| Призначення | для кафе/ректорану |
| Загальна потужність | 50 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.048 м3 |
| Світловий потік | 2750 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | гальваніка |
| Тип керування | пульт |
| Колірна температура | 6500 K |
| Ширина (Діаметр) | 640 mm |
- Ціна: 4 620 ₴


